„PRACUJ ONLINE, ABY SI MOHOL ŽIŤ OFFLINE!”

MLADÁ, ÚSPEŠNÁ, ZDVORILÁ

Väčšinou si v živote nevážime čo máme, kým to nestratíme. A tak to bolo aj v Heleninom prípade.

Prišla o všetko, vzťah, peniaze a skoro aj o život. Ale nevzdala to, poučila sa a dosiahla ešte viac. No tentoraz s pokorou vďačnosťou. A dnes s týmto poznaním a know how pomáha tisícom ľudí na ich ceste.

„Peniaze nie sú ciel', ale prostriedok na ceste, ktorá nás dovedie k naplneniu našich snov a túžob.”


Helena  Kohútová

SPÍKERKA, TRENÉRKA

Helena počas svojich školení a seminárov privítala desať tisíce ľudí ako prednášajúca a trénerka. Svojím jedinečným, vtipným, ale zato brilantným prístupom vytvára neporovnateľnú atmosféru. A nielen jej skúsenosti sú zdrojom, ale práve jej nehoda sa stala najsilnejšou inšpiráciou a motorom v jej ďalšom smerovaní.

KOUČKA, KONZULTÁCIE

16 rokov skúsenosti a výsledkov.
Certifikovaná lektorka a SME coach, ktorej rukami prešlo tisíce ľudí a spoločností. Jej najsilnejším aktívom je schopnosť budovať podnikania a nachádzať vzájomne výhodné prepojenia a spolupráce

Miluje odhaľovať príležitosti jednotlivcom i firmám tam, kde ich oni nevidia.

REFERENCIE

Helena je skvelý kouč, úžasný motivátor, nadšený propagátor myšlienok sieťového marketingu , zdravého životného štýlu či osobnostného rozvoja. A čo je pre mňa dôležité - je vždy ochotná poradiť a pomôcť tu a teraz, bez pretvárky, nadradenosti či očakávaní, ako najlepšie vie. Hoci by som jej mohla byť mamou, je to práve ona, ktorá ukazuje cestu mne. A som jej za to nesmierne vďačná.
Katarína Baluchova
Helenka robí to, v čo skutočne verí. “Životný úspech je pre tých, ktorí sú nadšení z toho kam idú” a Helenka sa jednoznačne týmto mottom riadi. Jej snahou je okrem iného to, aby tam smerovali i ľudia, ktorí jej pomoc vyhľadajú. Aby sme všetci pohodlne kráčali v našich vlastných topánkach, boli šťastní a aby nás hojnosť každého druhu sprevádzala. Jej informovanosť je bezodná, komplexná, jej webináre sú vždy bezchybne pripravené. Spolu s ňou vám do života príde transformácia, v ktorú presne dúfate.Je vždy plná pozitívnej energie, dobrej nálady, veľkej úprimnej “držky”. A zároveň, je jednoducho jedna z nás.
Svetlana Benčurik
Helenka má úžasný dar vidieť a pomenovať veci jasne a zrozumiteľne Konzultácia som s ňou mi pomohla naštartovať projekty, ktoré som dlho odkladala. Má perfektné líderské, psychologické aj marketingové zručnosti, preto vie človeka naštartovať a usmerniť v pracovnej aj súkromnej oblasti. Pritom je autentická a priateľská, takže konzultáciu s ňou naozaj odporúčam každému
Jana Krajčovič

SOCIÁLNÉ MÉDIA