ŽELANIE PRE VÁS/ PRE NÁS

Milé Hviezdy, máme tu čas Vianočný 🎄

Pre niekoho čas pokoja, lásky, oddychu a pre niekoho aj tak trošku stres. No verím, že už ste sa poučili a nechcete byť supermanky akože super ženy. Neviem ako to správne vyskloňovať. 🤷‍♀️🤦🏼‍♀️. A mať všetko dokonalé a TIP-TOP. Ja viem, ten pár minútový pocit zadosťučinenia je fajn, ale čo všetko Vám to na tej ceste to spôsobí ani nechcite vedieť.

No píšem Vám, lebo Vám chcem zaželať, aby tento čas bol „TEN VÁŠ ČAS“, aby bol taký ako naozaj chcete.

A teraz nemyslím po tej vizuálnej stránke a v rámci toho, ako by to malo vyzerať, ale želala by som si pre Vás, aby ste sa v tom všetkom aspoň na okamih zastavili a dovolili si byť. Len tak. Aspoň na pár minút a boli so sebou. A ocenili sa. 🙏

Za to že ste.
Za to, že ste robili najlepšie, ako ste vedeli v každej jednej ✨ situácii. Za to, že ste tu boli vždy a ste pre všetkých.
✨Za to, že ste si chceli dopriať viac času pre seba
 a aj keď sa to možno nepodarilo ideálne, ale snaha bola.
✨Jednoducho oceňte sa, bez toho, aby ste sa dávali dole, bez toho, aby ste tam dopĺňali to, čo tam netreba.

Všetko je Fajn, vy ste Fajn a basta.
Podľa mňa Vianoce a Sviatky by nemali byť len koncom roka, podľa mňa by mali byť pravidelne pre naše zastavenie, pre naše dobitie, pre pripomenutie toho, čo je podstatné.

Pre ponorenie sa do seba a toho, čo naozaj chcem a potrebujem, pre uvedomenie, že často TO hľadáme vonku a pritom je to všetko dnu. Pritom to všetko, čo chceme a hľadáme je v nás schované. V tme. Pod tou pokrievkou, ktorej sa tak bojíme a tak ju nepoznáme a pritom je to tá časť, odkiaľ prúdi všetko. Sila, energia, život. Z tmy. Z tmy, ktorá pôsobí desivo, ale keď ju prijmeš, bude sa meniť na svetlo a zdroj sily, zdroj obnovy.

Neviem či mi rozumiete, ale všetko je to o POCITE a uvedomení, že všetko je vo mne, všetko tu je a bude, ak si to dovolím. A teraz nemyslím peniaze, ale ten pocit DOSTATKU, že mám dosť a mám všetko, čo potrebujem.

Pretože žijem, dýcham, cítim, vidím, mám možnosť voľby, mám možnosť sa rozhodovať, meniť veci … niekto to nemá. Mám možnosť vidieť svoje deti, objať a ľúbiť, cítiť. Neviem, či ma chápete. V tom všetkom čo sa deje, často zabúdame.

A preto moje želanie je, aby ste nezabudli ♥️
Že ste zdrojom, že ste motorom, že ste DOBRÉ také, aké ste.
A že verte tomu a žite to nielen počas Vianoc.

Krásne Sviatky s láskou
Vám želám.

Heli🐥

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zodpovedania vášho dotazu.