ZNOVUZRODENIE.

Začala som si tvoriť nové pravidlá a  hodnoty vo vzťahu sama k  sebe, k  druhým. V  práci som sa prestala naháňať za úspechom, peniazmi, tou pozlátkou. A  viete čo je najväčšia irónia? Vtedy nastal prelom v  mojom tele, mysli, vzťahoch i  živote. Všetko sa zlepšilo. BEZ TLAKU na seba. 

Všetko sa deje v  správny čas a  ako má. Potrebujeme len veriť v  sami v  seba, vo svoju intuíciu a  v  život, ako taký. Aj keď možno prežívate to najhoršie obdobie, buďte vďační, lebo vždy môže byť horšie. Vďačnosť je cesta k  dobru a  uzdraveniu. 

Pre mňa bola znovuzrodením Heleny Kohútovej, pokojnejšej, vyrovnanejšej a  hlavne žijúcej v  prítomnom okamihu…a keď som náhodou vybočila, bolesť ma vrátila do prítomnosti.  

Od tvrdého, hektického, nekompromisného biznisu som prešla k  prírodným esenciálnym olejom, ktoré mi pomáhali na mojej ceste k  uzdraveniu. Začala som skúšať, miešať, tvoriť, maľovať, prejavovať emócie. Začala sa starať viac o seba a  životné prostredie…čoraz viac času trávim v  prírode. Ľudia, čo nevedeli, čo sa mi stalo, keď ma stretli, vraveli, ako dobre vyzerám, priateľ si v  tom čase myslel, že som si niekoho iného našla lebo som podľa neho až moc žiarila, bola plná energie a  radosti…  

A  to pritom ja som  naozaj začínala žiť, spokojná sama so sebou a  všetkým, tak ako je. Už neboli pre mňa dôležité tie veci, čo v  minulosti, už som nepotrebovala mať zakaždým pravdu a  všade byť prvá a  najlepšia. Už som nepotrebovala dobyť svet… 

Čo ešte súvisí s  tou veľkou zmenou? Prišlo to vtedy, keď som prestala útočiť na iných a  prestala chcieť zmeniť celý svet a začala som od seba.  

Našla som nové šťastie. Chcem pomáhať. Som šťastná, že som sa pustila do projektu súvisiaceho so životným prostredím. Nie pre peniaze, ale preto, že mnou rezonovala daná téma. Ako ma vlastne ovplyvnilo a  ovplyvňuje.  

Je to PLAST a  VODA. A  kde som pochopila,  že zmenu robím ja. Je to, v daný moment, tým ako sa chovám, ako reagujem. Často si myslíme, že nič nezmeníme, nezmôžeme, ale nie je to tak… 

Myslíme si, že sme kvapkou v  oceáne, no ja vravím: „Sme tou najdôležitejšou kvapkou, lebo od seba dokážeme meniť celý svet.“ Každý deň, každý moment o  tom rozhodujem. A preto som zamilovala do Informovanej fľaše -pretože pomáha, nielen mne, ale súčasne i  životnému prostrediu… to by bola ale iná téma, tak snáď o tom nabudúce …:) 

Prosím, pamätajme si: ŽIJEME LEN RAZ, TU A  TERAZ,  ako vraví Majk Spirit, preto žime v  prítomnosti, ľúbme hlavne sami seba ,buďme vďační . Sledujme znamenia, akceptujme ich, pretože niekedy tá najväčšia bolesť, môže byť najväčším darom, najťažšia strata, môže byť tým najľahším vykúpením , najťaživejšie odpustenie, môže byť najkrajším zrodením.. 

 Želám Vám, aby vaše Znovuzrodenie prišlo vtedy, keď má a keď to budete schopní prijať a  pochopiť, lebo len vtedy, to bude SKUTOČNÉ ZNOVUZRODENIE! 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely zodpovedania vášho dotazu.